Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#16 2014-08-04 20:33:17

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

Słuchając Jamie nieznacznie pokiwała głową.
- Niee, nie całkiem. - Schyliła się nieco ku nowej znajomej i ściszyła głos prawie do szeptu. - Nawet nie jestem rodowitą Angielką. - Wróciła do pozycji prostej i uśmiechnęła się. - Niezbyt duża miejscowość Coatbridge, mówi ci to coś? - dodała z czystym szkockim akcentem.

Ostatnio edytowany przez Jena McMorrow (2014-08-04 21:01:49)

Offline

 

#17 2014-08-04 21:17:57

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

Zaśmiała się cicho, gdy dziewczyna teatralnie się do niej nachyliła i prawie wyszeptała odpowiedź.
- Niestety nie. Ale twój akcent... Szkocja? - zapytała wsłuchując się w jej głos.


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#18 2014-08-04 21:56:27

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

- Prawidłowo. - Wyszczerzyła się. - W Londynie mieszkam dopiero od paru lat, ale szybko zakochałam się w tym mieście - powiedziała już swoim zwykłym głosem. Była to mieszanka akcentu szkockiego z odrobiną tego charakterystycznego dla wielkomiejskiego Londynu. W niektórych sytuacjach używanie tego małego misz-maszu mogło brzmieć nieco zabawnie, jednak Jena nie próbowała nad tym pracować. Chociaż na co dzień używała wytworzonej przez niesforny język formy, uważny słuchacz mógł się zorientować skąd pochodzi. - Przyznam, że początkowo trochę mnie przerastało, ale jakoś się zadomowiłam. - Podniosła z talerza sztućce i zabrała się za dokończenie ryby.

Offline

 

#19 2014-08-04 22:58:52

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

Słuchała jej uważnie i uśmiechnęła się, gdy dziewczyna wspomniała o tym, że zakochała się w Londynie.
- Cóż, Londyn to faktycznie piękne miejsce. A co do zadomawiania się, każdy tak ma. Moja koleżanka dość długi czas nie mogła się przyzwyczaić do tutejszej pogody i obyczajów. Pochodzi z okolic RPA, więc to było dla niej naprawdę trudne. Ale mieszka tu już dziesięć lat i mówi, że jest tylko coraz lepiej.
Chwyciła sztućce i ugryzła kawałek łososia.


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#20 2014-08-04 23:17:48

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

- Jeju, aż z RPA? - Zatrzymała dłoń z widelcem w połowie drogi do swoich ust. - Londyn musiał i ją w sobie mocno rozkochać. - Posłała Jamie półuśmiech. - Przy niej moja przeprowadzka jest niemal niczym. Przynajmniej z pogodą nie miałam problemów, moje regiony raczej za suche nie uchodzą. - Włożyła nabitą na sztuciec frytkę do ust.

Offline

 

#21 2014-08-04 23:27:38

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

- Robi wrażenie, no nie? - zapytała, rzucając jej uśmiech. - Od razu jej się tu spodobało. Ale na pogodę narzekała najbardziej.
Zaśmiała się wesoło.  Odgarnęła z czoła blond kosmyk włosów.
- A tam od razu niczym - machnęła dłonią. - Pracujesz gdzieś?


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#22 2014-08-05 00:04:42

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

Zjadła jeszcze trochę i odłożyła nóż i widelec na talerz, układając je "na piątą".  Zawtórowała Jamie śmiechem i upiła trochę wody. Kiedy padło pytanie dotyczące pracy na jej twarzy pojawiło się małe zniesmaczenie. Nie lubiła afiszować się z gazetą dla której pracowała, zresztą nie było to zbyt rozsądne.
- Hm, nie jest to coś czym warto się chwalić - odpowiedziała, odkładając szklankę. - Jestem niespełnioną zawodowo dziennikarką, tak to ujmę. -  Bezgłośnie westchnęła i wytarła usta do serwetki. - A jak jest z tobą? - Podparła brodę na dłoni i spojrzała na Jamie.

Offline

 

#23 2014-08-05 15:10:06

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

Dziennikarka. Uważała, że to ciekawe zajęcie.
- Fajną masz pracę - stwierdziła, ocierając usta serwetką. - Ze mną... Cóż, skończyłam studia. Szukam teraz jakiejś pracy dla artystycznej duszy. Myślałam o tym, żeby zacząć udzielać lekcji rysunku dla początkujących, ale wątpię, by ktoś chciał zatrudnić osobę świeżo upieczoną po studiach.
Mówiła zgodnie z prawdą. Oprócz zajmowania się likwidowaniem ludzi, musiała coś robić. Ot, dodatkowe zajęcie.


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#24 2014-08-07 00:10:08

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

- W teorii - odpowiedziała na komentarz dotyczący jej pracy i skrzywiła się słabym uśmiechu. - Jesteś artystką? Podziwiam. - Rozchmurzyła się i szerzej uśmiechnęła. - Ee, myślę że wręcz przeciwnie. Młodzież chętniej uczy się u takich ludzi. Zawsze możesz zacząć od nich - rzuciła pocieszająco.

Offline

 

#25 2014-08-07 08:25:17

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

- Na pewno nie - zrobiła jakąś śmieszną minkę. - Aye, artystka.
Uśmiechnęła się, widząc, że coś ją zaciekawiło. Dopiero po chwili pomyślała, że te rada jest trafna. I podsunęła jej ją już druga osoba. Widocznie coś w tym musi być.
- Może masz rację... Córka mojej profesorki ze studiów ostatnio zaczęła się interesować malowaniem... Może zacznę od niej.
Nim się zorientowała, miała pusty talerz. Jedynie szklanka była do połowy pełna.


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#26 2014-08-07 14:49:23

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

Wyszczerzyła się na dźwięk znajomego wykrzyknienia.
- No widzisz, warto spróbować - odparła wesoło. - Zaczniesz od jednej osoby, ta szepnie drugiej słówko... Początki są najtrudniejsze. - Sięgnęła po swoją szklankę i upiła z niej nieco wody. Było trochę po dwunastej i słońce okropnie świeciło, robiło się coraz bardziej gorąco. Jena podniosła odłożone na stolik okulary przeciwsłoneczne i ponownie założyła je nos.

Offline

 

#27 2014-08-11 19:29:56

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

Odłożyła sztućce tak, że informowały one o tym, iż kobieta skończyła jeść. Otarła usta serwetką i odłożyła na bok. Dopiła jeszcze wodę. Zerknęła po chwili na zegarek. Siedziała tu już nieco dłużej niż planowała, ale w dobrym towarzystwie czas szybko mija. I jakoś tak nie chciało jej się teraz opuszczać tego miejsca. Spodobało jej się tu.
- A, racja. Nie pomyślałam o tym w pierwszym momencie - uśmiechnęła się lekko.


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#28 2014-08-12 22:19:11

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

W odpowiedzi uśmiechnęła się do niej szeroko.
- W takim razie pora się za to zabrać. Trochę więcej pewności! - Puściła jej przez okulary oczko. - Korzystając z okazji... malujesz może obrazy?

Offline

 

#29 2014-08-12 23:29:27

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

Dziewczyna potrafiła kogoś pocieszyć i... tak jakby dodać sił do działania. To było miłe.
Kiwnęła głową.
- Tak. Maluję obrazy. A potrzebujesz czegoś? - zapytała z uśmiechem.


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#30 2014-08-14 17:51:10

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Serpentine Bar & Kitchen

- W moim nowym mieszkaniu - no, może nie takim nowym, mieszkam w nim już prawie pół roku - zaśmiała się krótko - wciąż jest pusto. Uwielbiam sztukę i tak pomyślałam o obrazach... skoro jesteś artystką. - Nieznacznie się uśmiechnęła. - W czym się specjalizujesz? - spytała jeszcze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kraina-pokemon.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.racer.pun.pl www.stk.pun.pl www.topeleven.pun.pl