Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#16 2016-10-07 21:59:15

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: [R,O] BS z przeszłości

- Zależy o jakich konsekwencjach pani mówi. I ile pani wie o wydarzeniach w Appledore - wziął kubek do ręki i wzruszył ramionami. Teoretycznie powrót Jima był mu na rękę. Nie musiał wyruszać w podróż poza granicę państwa, ponieważ był w nim potrzebny. To zmieniło jego pozycję z paru miesięcy życia, jak to uznał Mycroft, na wielki znak zapytania. Jego wróg mógł być teraz wszędzie i nie do końca wiedział co dalej. Zastanawiał się nawet nad zainicjowaniem spotkania i krótkiej rozmowie, choćby po to by dowiedzieć się w jaki sposób został oszukany. Blokowało go jednak to, że musiałby przyznać się do swojego błędu, co w tej sytuacji nie do końca mu pasowało. Plan związany z "odejściem" z tego świata był dopracowany pod każdym względem. Nie przewidział tylko jednej kulki i konsekwencji jakie niesie za sobą jego własna nieostrożność.
- A tak swoją drogą, to czy ten argument będzie wykorzystywany przy każdej możliwej okazji gdy tylko w jakiś sposób się komuś przeciwstawię?


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#17 2016-10-07 22:44:31

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: [R,O] BS z przeszłości

- Wiem tyle, na ile pozwalała mi moja obecność na miejscu, więc raczej sporo. W każdym razie na pewno najważniejsze. - westchnęła odgarniając pasmo włosów za ucho, przy okazji zerkając krótko na zegarek, bardziej z przyzwyczajenia niż z wyraźnej potrzeby.
- Odnośnie argumentu, to zależy jak bardzo będzie się pan upierał przy swoim. - dodała, okraszając swoją wypowiedzieć zdawkowym uśmiechem.
Prawdą było, że po tym słynnym materiale z Moriartym w roli głównej wszystko stanęło na głowie. Holmes młodszy miał wyjechać, a jej zadanie miało ograniczyć się zwykłego trzymania ręki na pulsie. Inaczej mówiąc, dopilnowania by zbytnio się nie wychylał i wrócił do kraju we względnie dobrym stanie. Obecnie to zadanie zostało rozszerzone o wymogi postawione nie do końca przez samego Mycrofta, ale ten z kolei potrafi wykorzystać okazję na swój sposób.
- Może ustalmy jedną rzecz. - podjęła po chwili, spoglądając na Sherlocka. - Nie jestem pańskim wrogiem. Ja odejdę, przyjdzie ktoś inny, mniej skłonny do współpracy. Chwilę potrwa, zanim Mycroft ułoży tego kogoś według swoich zasad, a do tego czasu ta osoba będzie dosłownie patrzeć panu na ręce. Bo proszę mi wierzyć, ci co chcieli pana za granicą mają teraz nie lada kłopot, a najlepszym sposobem w tego typu przypadkach jest uzyskanie jak najszerszej kontroli nad ów "kłopotem".


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#18 2016-10-08 13:55:05

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: [R,O] BS z przeszłości

- Bywam bardzo uparty, ale zapewne coś pani o tym słyszała - powiedział traktując ją podobnym uśmiechem - i ciekawski. Bardzo chętnie przetestowałbym cierpliwość tych, co patrzyliby się mi na ręce jeśli tylko wiedzieli by jak. Ba, nawet pani mnie do tego w ten sposób zachęca. - dodał również z powagą. Zdawał sobie sprawę, że miał niebezpieczne hobby - uwielbiał prowokować innych. Zwłaszcza gdy ktoś mu tego zabraniał. Może stąd brała się jego zaciętość w pracy. Im więcej odbierał sprzeciwu i trudności tym bardziej się starał by udowodnić, że potrafi. Zejście komuś z drogi było dla niego czymś co trudno mu było sobie wyobrazić - to po pierwsze. Po drugie oglądanie irytacji osób, których nie słuchał sprawiała mu przyjemność. Oczywiście nie zawsze wychodziło mu to na zdrowie, jeśli tylko był nieostrożny, a tego unikał. Były również przypadki, gdzie z góry wiedział, że musi "zejść" komuś z drogi ale po to, by zniszczyć drugą osobę niekoniecznie z jej wiedzą.
- Ja jestem tym kłopotem, czy Moriarty? - uniósł brwi


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#19 2016-10-08 14:39:26

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: [R,O] BS z przeszłości

Czyżby to miało być ostrzeżenie? Coś typu "nie pozbędę się ciebie po dobroci, to sprawię, że sama będziesz tylko marzyła o rezygnacji", przynajmniej tak to się dało odebrać. I na to była przygotowana. Mycroft Holmes przy byle okazji wygłaszał jej istne tyrady na temat młodszego brata i miała pełną świadomość tego, jak kończyły się poprzednie próby kontrolowania detektywa przez wysłanników Rządu. Tymczasem uśmiechnęła się łagodnie, nie spuszczając wzroku ze swojego rozmówcy i rzuciła krótkie "zaryzykuję".
- Prawdę mówiąc problemem jesteście obaj. - odparła po chwili. - Wie pan, w jaki sposób oni to wszystko postrzegają? Ot dwa genialne umysły postanowiły zabawić się kosztem społeczeństwa, żeby powstrzymać nieuchronną nudę. Zabójstwem Magnussena wcale nie pomógł pan swojej reputacji, wręcz przeciwnie. Choć są też tacy, którzy odetchnęli. W każdym razie, niech pan sobie wyobrazi: pozbywa się pan jednego problemu, nadarza się okazja, żeby pozbyć się kolejnego. I nagle wszystko szlag trafia, bo rywalizować na równi z tym pierwszym, może tylko ten drugi. - wzruszyła ramionami. - I koło się zamyka. Dlatego też to, że jednak został pan w Londynie, a morderca wpływowego biznesmena pozostaje nieznany opinii publicznej, łączy się z pewnymi ustępstwami, którymi jest chociażby domniemana ochrona z ramienia kontrwywiadu, a co za tym idzie domniemana kontrola nad pańskimi poczynaniami. - skończyła wyraźnie akcentując słowo "domniemana", co już w dużej mierze obrazowało jak faktycznie będzie wyglądała jej praca.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#20 2016-10-08 16:02:35

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: [R,O] BS z przeszłości

Westchnął odkładając kubek na blat. To nie tak, że Jim i on bawią się na ogromnym placu zabaw jakim jest Londyn a nawet dalej. Może to tak wyglądało i faktycznie musiał przyznać, że z niektórych spraw czerpał przyjemność. Kiedyś traktował to jako czas na zabicia nudy - jeszcze przed skokiem, nim zaczęli ginąć ludzie oprócz tych, dla których Jim napisał scenariusz śmierci. Osób, których śmierć została opłacona przez klientów Moriartiego. Duży wpływ na jego podejście do walki ze swoim wrogiem miała staruszka, która zginęła gdy tylko zaczęła opisywać jego głos. Zrozumiał, w czym brał udział i zmotywował się by jak najprędzej i jak najskuteczniej pozbyć się Moriartiego. I gdy w końcu do tego doszło miał nadzieje, że ten rozdział jego życia został pogrzebany. Nawet jeśli trwało to dwa kolejne lata. Wracając do Londynu był szczęśliwy. Wracał do swojego dawnego życia, w którym mógł zajmować się tym co chciał bez widma jakim był Jim. I kiedy tylko dowiedział się o jego powrocie... Od razu ruszył dalej, wrócił do gry bo tego wymagał od niego przeciwnik. Zrobił to ukrywając niepokój. W dużej mierze pomogły mu jakby nie patrzeć narkotyki, przez które postrzeganie rzeczywistości jest nieco łatwiejsze i lżejsze. Teraz jednak był faktem powrotu Jima przerażony, choć bardzo dobrze to ukrywał. To co zobaczył na dachu Barts przekonało go przecież, że miał do czynienia z kimś szalonym i nieprzewidywalnym. Kolejne dwa lata pozwoliły mu dostrzec w jakiej skali jego wróg opanował resztę świata.
Postukał palcami po blacie przez chwilę wpatrując się przed siebie.
- James Moriarty powinien zostać złapany i zamknięty za najgrubszymi murami bądź zabity. Najlepiej zabity. To według mnie powinno być priorytetowe działanie rządu - odparł w końcu ponownie przenosząc na nią wzrok - Aha. Czyli co, mam po prostu się nie wychylać?


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#21 2016-10-08 17:45:39

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: [R,O] BS z przeszłości

Powoli skinęła głową, w duchu zadowolona, że zdaje się najtrudniejsze oboje mieli za sobą. Rozumiała ten jego bunt, sama z reguły pracowała samotnie. Miało to swoje plusy, bo pozwalało jej w pełni skupić się na zadaniu. Nie musiała myśleć o towarzyszących jej osobach, że ktoś popełni błąd, a w ostateczności zginie - miała ten luksus, że jeżeliby coś poszło źle, to mogła winić tylko siebie. Jednak czasem każdy musi zrobić wyjątek i pójść na współpracę, nie da się od tego uciec. I tym razem padło nie tylko na Holmesa, ale również na nią i wcale nie była tym faktem zachwycona, gdy pierwszy raz o nim usłyszała.
- Nie będę ukrywać, że nie wiem o tych nocnych eskapadach, albo o narkotykach. - odezwała się po dłuższej chwili, tylko krótko zerknąwszy na Holmesa. - Obserwuję pana od jakiegoś czasu, zbieram informację, wyciągam wnioski... Cóż, ta praca w pewnych aspektach niewiele się różni od pańskiej. - uśmiechnęła się krótko, choć szczerze.
- Wracając, priorytetem ludzi odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w tym kraju jest złapanie Jamesa Moriarty'ego, może mi pan wierzyć. I faktycznie, należy go zabić, ale tym razem dopilnować, by już nigdy nie wrócił zza grobu. - zawiesiła głos dosłownie na moment, jakby zastanawiając się nad doborem słów. Jednocześnie odepchnęła się lekko od stołu i wyprostowała, spoglądając na Sherlocka. - Zarówno ja, jak i mój szef, a pański brat zdajemy sobie sprawę, że to pan chce być tym, kto pociągnie za spust, ale nie możemy dopuścić do tego, by historia z Magnussenem się powtórzyła. Więc owszem, nie powinien się pan wychylać, ale nie oznacza to, że nie może pan działać. A kiedy już przyjdzie co do czego, pozwoli pan, że ostatecznie wykonam swoje obowiązki.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#22 2016-10-08 20:09:54

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: [R,O] BS z przeszłości

Detektyw uniósł lekko brodę spoglądając przez chwilę w sufit.
- Oh, wystarczy poczytać plotki w internecie lub dorwać się do odpowiednich gazet. Nie trzeba było obserwacji by zdobyć takie informacje na mój temat - mruknął obojętnie dalej przyglądając się białej farbie. Taki ogon bardzo często go irytował. Z czasem jednak zdołał się do tego przyzwyczaić, nauczył się ignorować i  nawet wykorzystywać - jeśli tylko tego potrzebował. Taka nagroda za nieustanne uczucie obserwacji przez monitoring i nie tylko.
- I co złego jest w historii z Magnussenem? Brytyjskie władze nie były zachwycone kiedy pozbyłem się ich "bizmesmena". Zakładam więc, że bardzo często korzystali z wiedzy jaką posiadał, stąd ich reakcja. Był dla nich w pewnym stopniu potrzeby. Pomijając oczywiście fakt, że szantażował połowę osób zasiadających w rządzie i powoli chciał grono szantażowanych poszerzyć - o tym już nikt nie pamięta. Jednak stawianie znaku równości między nim a Moriartim jest błędem. James jest insektem, którego należy zlikwidować. Nie ważne kto. Nie ma znaczenia kto pociągnie za spust. Czy to będzie pani, jako przedstawicielka koleżanek i kolegów z pracy mojego brata, czy ja - odparł nie spuszczając z niej spojrzenia.


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#23 2016-10-08 20:35:45

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: [R,O] BS z przeszłości

- Nie wierzy się we wszystko, co wypisują gazety, zwłaszcza będąc mną. - westchnęła kolejny raz wzruszając ramionami. Zwłaszcza tym brukowcom chwytającym się każdego jednego tematu, nie ważne, czy prawdziwy, czy to wyssana z palca plotka.
- Co jest złego? - uniosła brwi, krzyżując ramiona przed sobą. - Wplątał pan w tę całą sprawę osobę, której nawet nie powinno tam być, to jest złe. Gdyby nie szybkie działanie, konsekwencje dotyczyłyby nie tylko pana, ale również doktora Watsona, o tym pan myślał pociągając za spust? - pokręciła głową, odwróciwszy wzrok. Wyciągnięcie Johna Watsona z całej tej kabały kosztowało ich wszystkich niemało wysiłku, a i tak kompromis był mocno naciągany. Agentka odetchnęła głęboko, nim znowu spojrzała na detektywa.
- Problem tkwi w tym, że właśnie nikt nie stawia znaku równości między Magnussenem a Moriartym, za to niemal wszyscy kładą ten znak między tym ostatnim a panem. Zabójstwo Magnussena tylko przechyliło szalę na pańską niekorzyść. Nie zastanowił się pan chociażby, czy Charles Magnussen działał w pojedynkę? A może miał kogoś nad sobą? Dlaczego Moriarty ogłosił swój powrót akurat w ten dzień, w którym miał pan opuścić Anglię? Tyle pytań, a odpowiedź nasuwa się jedna...


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#24 2016-10-08 21:17:29

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: [R,O] BS z przeszłości

- Doktora Watsona?  - uniósł brwi - Watson nie miał nic wspólnego z zabójstwem ani z przekazaniem laptopa Magnussenowi. Znalazło by się paru świadków potwierdzających moje słowa więc nie wiem na jakich podstawach miałby on zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Najwyraźniej ktoś bardzo go nie lubi - wyrzucił z siebie zirytowany. Potarł kciukiem i palcem wskazującym kąciki oczu zamykając je wcześniej. Cała ta wizyta coraz bardziej działała mu na nerwy. Miał wystarczająco dużo własnych kłopotów by dorzucać do tego wpychający  się we wszystko rząd, który zdawał się go nienawidzić. Tak bywa, że jeśli grzecznie się słucha i robi to co mu nakazują to wszystko pozostaje w porządku. Gdy tylko zadziała wbrew ich woli wszystko zaczyna się sypać i nagle staje się wrogiem publicznym, zagrożeniem i nie wiadomo kim jeszcze. A, tak. Drugą wersją Moriartiego.
- To po pierwsze. Po po drugie nie zostanie on w takim razie w nic wplątany.  A po trzecie co za idiota porównuje mnie z Jimem?


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#25 2016-10-08 22:07:42

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: [R,O] BS z przeszłości

- Może tylko to, że był tam obecny, a strzał padł z jego broni? Skoro o niczym nie wiedział, to po co mu była broń, hmm? - burknęła pod nosem. No dobrze, na tę chwilę ta rozmowa prowadziła donikąd. Mogą się tak przerzucać bez końca, a korzyści z tego nie będzie żadnych. Nagle naszła ją wielka ochota na to, żeby się napić. Najlepiej urżnąć w trupa, co z tego, że ledwie minęło południe, kto by się martwił szczegółami. Na litość, po co jej to w ogóle było? Ostatnie pytanie puściła mimo uszu, ona się w politykę nie bawi, przedstawiła mu tylko, jak to wszystko wygląda z boku, a piękne to to nie było.
- No dobrze... - mruknęła, odsuwając sobie krzesło, po czym nic sobie nie robiąc z jego miny, zdjęła płaszcz i usiadła, zakładając nogę na nogę. - Co pan do tej pory ustalił?


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#26 2016-10-08 23:05:59

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: [R,O] BS z przeszłości

Zamknął oczy i wziął głębszy oddech.
- Wystarczyło wysłuchać zeznań, popytać i trochę logicznie pomyśleć. Ludzie to idioci. Nawet a może zwłaszcza ci u władzy - wyrzucił z siebie gdy po krótkiej chwili na nią spojrzał. Jak się okazało zdążyła się już rozgościć i usiąść wygodnie przy stole. Zabrał więc swój kubek i usiadł naprzeciwko niej. Widok częściowo był zasłonięty przez sprzęt laboratoryjny, jednak mu wystarczał. Najpierw wpada tu przedstawiciel MI5, psuje dzień, informuje jakie mniemanie ma o nim paru "ważnych ludzi" i potem oczekuje informacji. Fakt, być może jest bardziej otwarta na współprace i jednak wcziąż irytująca. Złączył palce dłoń.
- Zatem John Watson został wyplątany w ramach kompromisu, tak? Firma, do której pani należy zdecydowała się nawiązać ze mną współprace okazując mi, co wychodzi z tego co pani powiedziała, wielką łaskę. A teraz pyta pani co ustaliłem. Nie macie innych źródeł?


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#27 2016-10-08 23:46:12

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: [R,O] BS z przeszłości

- Nie twierdzę, że nie, jednak wciąż pozostają przy władzy, a to daje im tak jakby przewagę. - westchnęła bez cienia zainteresowania przyglądając się własnym paznokciom. To, że niektóre zeznania trzeba było odpowiednio spreparować i podstawić świadków uznała, że lepiej będzie pominąć. Zamiast ciągnąć temat oparła brodę na dłoniach, na chwilę przymykając powieki.
- Po pierwsze: tak. Po drugie: nie. Firma, do której należę ma za zadanie kontrolować wszystko, co pan robi pod pretekstem rzekomej ochrony. Tak po prawdzie tych u władzy mało interesuje, czy spadnie panu choć włos z głowy. - odparła z przekąsem, po czym otworzyła oczy i przechyliła lekko głowę, żeby na niego spojrzeć zza tej całej skomplikowanej aparatury. - Ręką sprawczą pańskiego brata to mi przypadło w udziale to zadanie, a że to on jest moim bezpośrednim przełożonym, to wykonuję przede wszystkim jego polecenia. To taka niepisana umowa między nim, a mną, a co ja z tego mam, to już moja sprawa. Podsumowując, to ja proponuję panu współpracę, nie Firma, a jak już mówiłam wolę pewne źródła. Więc słucham, ile i czego zdołał się pan już dowiedzieć?


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#28 2016-10-09 11:54:16

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: [R,O] BS z przeszłości

Oparł brodę na zaciśniętej w pięść dłoni nie ciągnąć dalej tematu. To jak walka z wiatrakami. Na każdy argument znajdzie się kontrargument i będą mogli rozmawiać tak do końca dnia.  Za to zastanowił się nad inną kwestią. Nie był wielkim zwolennikiem współpracy. Owszem, potrafił się jej podejmować, ale działo to zazwyczaj na jego zasadach i pod jego kontrolą. To on dyktował kiedy do takiej współpracy dochodziło, a kiedy izolował się i pracował sam. Działał tak głównie przy współpracy z Yardem, gdzie współpraca wyglądała tak, że on łapał im sprawcę wykorzystując władzę jaką posiadała policja. Teraz jednak role jakby nieco się odwróciły. Oczywiście na pewno z biegiem czasu znajdzie sposób by z tego głównie korzystać. Na ten moment musiał pogodzić się z konsekwencjami, przecież wiedział, że nawet po powrocie Moriartiego nie będzie mógł tak samo swobodnie biegać sobie po Londynie. Nie po tym co zrobił Magnussenowi.
Dawson zdawała się być łagodniejszą wersją tej całej kontroli. Tym bardziej, że stał nad nią jego brat a to stawiało go w pozycji większej swobody niż w przypadku gdyby teraz naprzeciw niego siedział buc wybrany tylko i wyłącznie przez MI5. Przyglądał się jej jeszcze przez chwilę i przechylił głowę na bok.
- Tylko dlaczego miałbym pani ufać? - zapytał całkiem szczerze - Sama współpraca z pani firmą jakoś specjalnie mnie nie interesuje a pomimo tego, że do tego zadania wybrał panią Mycroft, wciąż pracuje pani dla MI5.


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#29 2016-10-09 13:39:08

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: [R,O] BS z przeszłości

W duchu odczuła ulgę. Wyglądało na to, że w końcu do niego dotarło, jaka faktycznie jest stawka, co może stracić, a co zyskać. To stawiało ją już w lepszej sytuacji, a teraz wystarczyło tylko go do siebie przekonać. I to najlepiej w taki sposób, żeby nie zdradzić zbyt wiele na własny temat. Mimo wszystko szanowała swoją prywatność, podobnie jak i czyjąś, choć może jej zawód był tego zaprzeczeniem. Poza tym pewne aspekty jej życiorysu nie powinny wychodzić na światło dzienne i może niech tak zostanie. Z drugiej strony miała świadomość, że będzie zmuszona pójść w tym względzie na jakiś kompromis, w końcu dziś nic nie da się uzyskać za darmo.
- Nie odpowiem panu na to pytanie. - wzruszyła ramieniem. - Oczywiście byłoby dobrze, gdyby mi pan zaufał, ale na to również trzeba zasłużyć. Nie oczekuję, że stanie się to ot tak. - pstryknęła palcami, po czym westchnęła, składając dłonie przed sobą na blacie. - Powiem jedynie, że pański brat wybrał mnie nie bez powodu, a przecież doskonale pan wie, że Mycroft dobiera swoich współpracowników z największą starannością. To pański brat, starszy brat. W porządku, słyszałam że wasze relacje może nie należą do najłatwiejszych, nie moja rzecz, ale uważa pan, że zaryzykowałby przekazując tę sprawę komukolwiek?


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#30 2016-10-09 14:07:23

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: [R,O] BS z przeszłości

Oh, zdawał sobie sprawę, że jego starszy brat bywa... nadopiekuńczy. Zapominał o prywatności Sherlocka kosztem jego bezpieczeństwo i nijakiej kontroli. Sprawiało to, że zazwyczaj miał pewność jakieś ochrony, kiedy przypadkiem lub całkiem celowo wdepnął w coś większego. Miało to również swoje minusy. Choćby poczucie, wrażenie, że ponosi tylko część odpowiedzialności za swoje działania zupełnie tak, jakby odpowiadał za niego rodzic. W tym przypadku Mycroft. Potrafił jednak działać w miarę swobodnie nawet w takiej sytuacji.
Skinął powoli głową. Mówiła mu to co sam już wiedział i to co było logiczne.
- W takim razie co specjalnego w pani dostrzegł mój brat? - uniósł brwi pytająco.


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.topeleven.pun.pl www.fp.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl www.stk.pun.pl www.racer.pun.pl