Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#16 2015-01-03 22:32:28

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: Haggard Town

- Nie zamierzam tego robić. Właściwie nie chcę. - postąpiła jeszcze kilka niewielkich kroków do przodu. Nie miała pojęcia, jak zacząć. Istna pustka w głowie. "Boże... Arthurze, pomóż mi " powiedziała sobie w myślach, kiedy zatrzymała się przed nią. - To nie był wypadek. Chciałabym, żeby tak było. Zabił go... ktoś zły.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#17 2015-01-03 22:47:36

Black

Gość

Re: Haggard Town

- Kto? - warknęła - Podaj mi nazwisko. Nie wiem co sobie wyobrażasz, ale nie jestem dzieckiem i nie musisz tak do mnie mówić.

 

#18 2015-01-03 22:53:05

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: Haggard Town

- Wybacz... - westchnęła ciężko. - W tę sprawę jest wciągniętych już stanowczo zbyt dużo osób.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#19 2015-01-03 22:56:01

Black

Gość

Re: Haggard Town

- Po prostu podaj mi cholerne nazwisko! - krzyknęła, zaciskając palce na nożu,  aż te zbielały - Chyba zasługuje żeby wiedzieć kto zabił najważniejszego mężczyznę w moim życiu, nie sądzisz?

 

#20 2015-01-05 22:14:21

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: Haggard Town

Przyglądała się jej przez chwilę z zagadkowym wyrazem twarzy, aż w końcu krótko skinęła głową.
- James Moriarty. I wierz mi, nie jesteś jedyną, która marzy o jego śmierci.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#21 2015-01-05 22:26:07

Black

Gość

Re: Haggard Town

- Dziękuję... - szepnęła głosem zdławionym przez łzy. - Przepraszam, że się unios... - urwała gwałtownie, dostrzegłszy ponad ramieniem Elaine mężczyznę, który stał w progu kuchni, nonszalancko oparty o framugę.
Był wysoki i smukły, spokojnie mógłby uchodzić za wampira, przez swoją niemal białą skórę i czarne, wiktoriańskie ubrania. Twarz o ostrych kościach policzkowych okalały zmierzwione, lekko kręcone włosy w kolorze czerni równie głębokiej co ta ziejąca z jego oczu.
Solomon uśmiechnął się zagadkowo, celując w Beatrice swoją laską, zwieńczoną srebrną czaszką.
- Dzień dobry, Black. Dawno się nie widzieliśmy - powiedział spokojnie.
Beatrice mrugnęła i już go nie było. Jednak Elaine stała tam nadal, zasługiwała na to by ciągnąć tą szopkę ze łzami... Jeszcze sekundę temu to było calkiem szczere. Ale w chwili kiedy on wrócił w jej sercu zapanowała pustka. Nie była w stanie myśleć o niczym innym niż odbijające się echem w jej umyśle pytanie:
Dlaczego?
Zagryzła wargi i ostrożnie zsunęła się z blatu, jakby obawiając się, że na podłodze nastąpi na rozżarzone węgle.
- Nie powinnam tak reagować - powiedziała wypranym z emocji głosem - po prostu to dla mnie duży szok.

 

#22 2015-01-05 23:09:50

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: Haggard Town

- W porządku. - automatycznie powędrowała za wzrokiem dziewczyny, nieco stropiona zerkając w bok. Nikogo tam nie było, nikogo i niczego, co mogłoby przyciągnąć jej uwagę. W każdym razie wyczuła to tajemnicze wahanie w głosie Black. Jednak zamiast to skomentować, ponownie skinęła głową i weszła do kuchni.
- Miałaś do tego prawo. - powiedziała, zanim czajnik zakomunikował, że woda już zagotowana. - To raczej ja powinnam przekazać to inaczej. - skrzywiła się nieznacznie. - Łagodniej.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#23 2015-01-05 23:30:33

Black

Gość

Re: Haggard Town

- To duży cios - powiedziała, odwracając się do niej plecami, by zalać  herbatę w imbryku. Po chwili postawiła na stole cały zestaw, czajniczek, filiżanki, cukiernicę i dzbanek ze śmietanką.  - Nie wiem czy przyjęłabym to lepiej ubrane w ładne słowa.
Uklękła na podłodze i pochyliła się tak, że włosy opadały jak ciężka kurtyna, ukrywając jej bladą i ściągniętą nagłym przerażeniem twarz.
W uszach zaczęła słyszeć cichy, zdecydowanie nieludzki warkot, który stawał się co raz głośniejszy i w miarę tego, jej serce co raz bardziej ściskał strach.
- Ułamki sekund... - warkot przerodził się w niewyraźne słowa - tyle trzeba, żeby on odebrał ci emocje i żebym ja po chwili napełnił cię nowymi...

Ostatnio edytowany przez Black (2015-01-05 23:31:51)

 

#24 2015-01-05 23:53:06

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: Haggard Town

- Tak, całkiem spory. - przyznała, bo mimo upływu kolejnych dni, wcale nie było łatwiej, a bolało wciąż tak samo. Przewiesiła płaszcz przez oparcie krzesła i już miała na nim usiąść, kiedy dziewczyna zrobiła coś nieoczekiwanego. Elaine utkwiła spojrzenie w skulonej na podłodze postaci, przez kilka sekund myślała, że zbiera rozsypane wcześniej ciastka, ale wyraźnie działo się z nią coś innego.
- Beatrice? - odezwała się cicho i pochyliła nad nią, delikatnie dotykając jej ramienia.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#25 2015-01-06 00:02:38

Black

Gość

Re: Haggard Town

Zdała sobie sprawę, że chciała tylko pozbiera ciastka. Po to uklękła. A potem on się odezwał i ją sparaliżowało.
- Nic, Elaine - powiedziała, wzdrygając się na jej dotyk. Nie lubiła być dotykana, kiedy sama tego kontaktu nie inicjowała. Jednak Dawson i tak miała już z jek strony zafundowane ciekawe przeżycia i Beatrice nie chciała robić z siebie jeszcze większej wariatki.
Przez ten cały czas od wznowienia leczenia tak dobrze sobie radziła.
- N-nic - wyjąkała, pośpiesznie zbierając ciasteczka -nic się nie stało. Po prostu muszę je pozbierać

 

#26 2015-01-06 00:35:32

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: Haggard Town

- Na pewno? - wyrwało się jej, nim zdążyła się ugryźć w język. Och, Dawson, zawsze musisz wciskać nos tam, gdzie nie potrzeba. Masz tylko dopilnować wypełnienia testamentu, nie angażować się emocjonalnie po raz kolejny... Jakbyś jeszcze niczego się nie nauczyła, a przecież ostatnia lekcja... Westchnęła ciężko i przyklęknęła obok.
- Pomogę ci, inaczej herbata nam wystygnie. - uśmiechnęła się słabo, choć przyjaźnie i zaczęła ostrożnie zbierać ostre fragmenty stłuczonego słoika.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#27 2015-01-06 00:45:14

Black

Gość

Re: Haggard Town

- Dziękuję, Elaine - powiedziała.
Zebrawszy ciastka podniosła się by odłożyć je na stojący na blacie talerz.
- O szkle też zapomniałaś, głupia - zaśmiał się do jej ucha Batu.
Spojrzała na ręce. Były poznaczone drobnymi, krwawiącymi ranami. Nie czekając aż Dawson to zauważy, obmyła je pośpiesznie w zlewie i założyła czarne, jedwabne rękawiczki.
Poczekała aż kobieta skończy zbierać większe odłamki szkła po czym zmiotła te mniejsze i wyrzuciła je do kosza.
W milczeniu nałożyła nowe ciastka i nalała im herbaty.
- Więc... Testament - jej głos był tak zachrypnięty, że musiała odchrząknąć - co to za formalności? - zapytała, siląc się na spokój

 

#28 2015-01-06 02:08:41

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: Haggard Town

W skupieniu zbierała te większe kawałki szkła, obserwując Beatrice ukradkiem. Coś było nie tak, podpowiadała jej intuicja, tylko co? Jakiś głosik z tyłu głowy podpowiadał, by dowiedzieć się więcej. Zdrowy rozsądek natomiast powtarzał jak mantrę, że to nie jej sprawa. Wyrzuciła odłamki szkła do kosza i wróciła na miejsce przy stole. Na razie postanowiła posłuchać tego drugiego.
- Dziękuję.. - obróciła filiżankę uszkiem w swoją stronę. - Więc tak... Testament.  - odchrząknęła i przesunęła kopertę w jej stronę. - Arthur zostawił ci cały majątek, wszystko co miał. Jednak musisz pojechać ze mną do Londynu. Chodzi o dopełnienie formalności.


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

#29 2015-01-06 02:43:07

Black

Gość

Re: Haggard Town

Ostrożnie wzięła kopertę w obleczoną czarną rękawiczką, smukłą dłoń i wyjęła jej zawartość. Pobieżnie przeczytała dokumenty, nie mogąc się skupić na czarnych literach strojących w szeregach na białym tle. Czytelnie i po angielsku, a jednak całkiem niezrozumiale.
- On nie żyje, mała dziwko - zachichotał Batu - I ktooo cię teraz uratuje?
Beatrice zacisnęła usta i lekko zmarszczyła ciemne brwi. Po chwili odłożyła papiery tam skąd je wyjęła i przeniosła wzrok na Elaine.
- Pojadę, nie ma problemu, ale... Potrzebuję zgody lekarzy. I muszę załatwić formalności tutaj... - mówiąc to miała na myśli poinformowanie psychiatyry i psychologa, a także pielęgniarki mieszkającej niedaleko, ktora codziennie rano przychodziła, by dać jej leki. Były zbyt niebezpieczne by dziewczyna miała do nich łatwy dostęp - Nie muszę jechać od razu, prawda?

 

#30 2015-01-06 03:07:27

Elaine Dawson

Administrator

Punktów :   12 

Re: Haggard Town

Obserwowała ją uważnie, chyba już automatycznie badając jej reakcję. W końcu ujęła w dłoń niewielką porcelanową filiżankę i zbliżyła ja do ust. Herbata miała wyraźny aromat migdałów. Na chwilę przymknęła powieki, wszędzie te migdały...
- Hmm? - głos Beatrice wyrwał ją z zamyślenia, zmarszczyła czoło. - Ach... tak, oczywiście. Nie ma problemu. Zatrzymałam się w tym pensjonacie przy wjeździe do miasta, jeżeli będziesz gotowa...


            

Women make the best double agents.

http://static.tumblr.com/ab39d44b19e57c1087d4719c3ea1cae1/yy27xvi/YmVmuua8e/tumblr_static_becky_gif_1.gif

💀

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aishwarya.pun.pl www.policja997.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.eusiowy.pun.pl