Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#16 2015-04-29 19:41:52

 Moran

Diabełek

Punktów :   12 
Stróż: tak :3

Re: Biblioteka

- Williams - tak miała na nazwisko ta dziewczyna, która sprzedawała w szkolnym sklepiku w podstawówce? - Sebastian Williams. Miło poznać. Medycyna?


https://tinyurl.com/j8gc9ym
k|t|r|i|w
Some people need to die and I'm happy to help - this people ain't gonna kill themselves

Offline

 

#17 2015-04-29 19:59:57

 Jaco Hoven

Diabełek

Punktów :   

Re: Biblioteka

Jaco z zainteresowaniem przysłuchiwał się rozmowie kobiety, która go zaintrygowała jak i mężczyzny, o którym wiedział niemal wszystko. Gdy tylko usłyszał imię, które wypowiada Moran poruszył w doprawdy śmieszny sposób swoimi brewkami. Chwilę później stał już obok Isabelle i spojrzał się głęboko w oczy nieznajomej.- A ja jestem Moran, miło mi Ciebie poznać, Madam. - Skłonił się przed kobietą z gracją jak i wdziękiem jak i ucałował wierzch jej dłoni. -  Ach Sebastian, tak? Myślałem, że stać Cię na coś bardziej chwytliwego.

Ostatnio edytowany przez Jaco Hoven (2015-04-29 21:25:17)

Offline

 

#18 2015-04-29 21:14:43

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Biblioteka

- Miło poznać. - obdarzyła go uprzejmym uśmiechem, usiłując skojarzyć nazwisko, uwagę odnośnie nowo poznanego znajomego skwitowała wzruszeniem ramion - Imię jak każde inne. Chociaż zgadzam się, jest wiele dalece bardziej ... nietypowych. Owszem medycyna, stąd ten nawał podręczników i płomienny romans z literaturą. - uśmiechnęła się kątem ust.


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

#19 2015-04-29 21:22:48

 Moran

Diabełek

Punktów :   12 
Stróż: tak :3

Re: Biblioteka

- Wszelkie skargi, wnioski i zażalenia dotyczące mojego imienia proszę kierować do moich rodziców, panie Moran... Nie wątpię, że miłość rozkwita, chyba, że płomienny dosłownie - uśmiechnął się wesoło.


https://tinyurl.com/j8gc9ym
k|t|r|i|w
Some people need to die and I'm happy to help - this people ain't gonna kill themselves

Offline

 

#20 2015-05-09 20:53:17

 Jaco Hoven

Diabełek

Punktów :   

Re: Biblioteka

- Cóż, moi opiekunowie też mieli niezłą wyobraźnię, by mnie tak nazywać. Zazdroszczę im tej inwencji twórczej. Ale wracając do tematu...widzę, że Panienka interesuje się medycyną, hm? - Spojrzał się na książki, które Isabelle trzymała w dłoniach. - Doskonały wybór. Może akurat te pozycje wyglądają te na stare i zużyte, ale z nich można się najwięcej dowiedzieć. Są napisane w przystępny sposób, tak, więc… jedynie pozostaje mi pogratulować osobie, które akurat te tytuły pani poleciła. - Uśmiechnął się doprawdy czarująco, wpatrując się w oczy nowo poznanej dziewczyny.

Offline

 

#21 2015-05-11 19:17:43

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Biblioteka

- W takim razie rozdzielmy te gratulację między mnie i moich profesorów. -zaśmiała się -Faktycznie, nowe książki może i mają przyjemniejszą szatę graficzną, ale są napisane sztucznym, naukowym językiem, który sprawia, że po wyjaśnieniu sprawa staje się ciemniejsza.
Przyglądała się uważnie "Moranowi". Musiała mu oddać, że owszem był uroczy. Ostrożność ostrożnością, mały flirt jej przecież nie zaszkodzi.


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

#22 2015-05-11 19:37:19

 Moran

Diabełek

Punktów :   12 
Stróż: tak :3

Re: Biblioteka

Odłożył ostatnią z trzymanych w rękach książek na półkę i odsunął się jakiemuś studentowi, może nawet znajomego spotkanej właśnie dziewczyny. Splótł ręce za plecami i w iście wojskowy sposób - to znaczy szybki i skuteczny - znalazł się z powrotem na fotelu.


https://tinyurl.com/j8gc9ym
k|t|r|i|w
Some people need to die and I'm happy to help - this people ain't gonna kill themselves

Offline

 

#23 2015-10-08 17:21:41

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Biblioteka

[rt]
Taman Shud


Po pół godziny drogi i zakupem porcji słodkiej kofeiny w Starbucksie, Jena z Is znalazły się w bibliotece. Kobieta po drodze wykonała jeszcze dłuższy czysto służbowy telefon, co sprawiło, że z Morgan zamieniła ledwie parę słów.
Na miejscu dyskretnie spytała bibliotekarkę o wskazówki, gdzie i co mogą znaleźć i chwilę później kobiety już były w dziale archiwalnym. Jena odłożyła kubek z kawą (który z miejsca został obrzucony surowym spojrzeniem bibliotekarki) na niewielki stojący pod oknem stolik i od razu zdjęła elegancki żakiet - w tym pomieszczeniu było zdecydowanie  duszno, a wyraźny, chociaż i przyjemny, zapach pożółkłych stronic książek i gazet sprawiał, że uczucie unoszącego się ciepłą było jeszcze wyraźniejsze.
- A więc, panno Morgan, od czego zaczynamy? - spytała, zapamiętawszy nazwisko młodej lekarki. Podparła dłonie na biodrach i spojrzała na stojący przed nimi duży regał, szukając odpowiedniego oznaczenia.

Offline

 

#24 2015-10-15 17:42:23

Weronika Mirandola

Administrator

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Biblioteka

- Od początku. Od pierwszej notki prasowej, pierwszego śledztwa, pierwszego reportażu na ten temat- odstawiła napój bogów na stół i zaatakowała regały mrucząc pod nosem "Za Narnię".
- Czy będzie dużym nietaktem z mojej strony panno McMorrow jeśli zapytam panią, dlaczego użera się pani z Holmesem? Sądzi, że temat jest tego wart?


https://38.media.tumblr.com/5fb6a2d4ccd4a23aaa6e3453822ee869/tumblr_nfqk2wefnr1sin1two1_500.gif


UWAGA NOWA KOLEJKA!!!
Pierwszy post MG z Lalkarki, Will, następnie Marysia, Sherlock, Mycroft, Molly i Isa na końcu.

Offline

 

#25 2015-10-17 12:33:52

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Biblioteka

Podeszła do drugiego końca regału i tam rozpoczęła poszukiwania.
- Jakie znowu "użera się" - powiedziała, jak gdyby nieco urażona. Kontynuowała spokojnie: - O czym na co dzień czytasz w prasie? Wypadki, podatki, polityka, gospodarka, plotki, czasem jakieś technologiczne czy medyczne nowinki. Co byś więc zrobiła, gdyby w ręce wpadł ci temat taki jak ten? Odpowiadając na twoje pytanie, panno Morgan: aye, jest wart. Zresztą sama wybrałam sobie tematykę, którą się zajmuję, nie pierwszy raz skupiam się na Holmesie. Ale przyznam, że pierwszy raz z nim pracuję. W pewnym sensie. - Wyciągnęła z regału kilka gazet. - I wystarczy po prostu Jena. - Posłała jej przelotny uśmiech.

Offline

 

#26 2015-10-20 18:47:17

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Biblioteka

-Isa. Chodziło mi raczej o to, że Sherlock nie jest najłatwiejszy we współpracy. Zwłaszcza dla dziennikarzy. A jeśli chodzi o pracę, to skupiam się na medycznej. Reszty dowiaduje się od sąsiada zza ściany- chwyciła za gruby plik starych gazet dotyczących sprawy i przeniosła je na stolik.


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

#27 2015-10-23 19:54:04

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Biblioteka

- Lubię wyzwania.
Zgarnęła z półki książkę o ciekawym zagadnieniu i położyła obok gazet.
- No właśnie, sąsiada.  Dlaczego ty się z nim użerasz, Is? Raz na jakiś czas - pewnie, ale codziennie... - Zaczęła wertować kolejne strony.

Offline

 

#28 2015-10-24 15:54:20

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Biblioteka

- Przypadkiem kupiłam mieszkanie na Baker Street po przyjeździe do Anglii, potem potrzebowali lekarza ... cóż zostałam. Moja misja to pomagać ludziom. - kartkuje materiały w skupieniu szukając czegoś co mogłoby pomóc. Tak bardzo chciała jakoś się przydać, posunąć to wszystko na przód. Zwłaszcza, że Bane posłał ją do papierkowej roboty. Nie była gwiazdą i nie chciała być na pierwszym planie, ale miała wrażenie, że została odstawiona na boczny tor, żeby nie przeszkadzać.


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

#29 2015-10-25 13:34:21

Jena McMorrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Biblioteka

- Mhm. Czyli nie jesteś stąd? - mruknęła, czytając.
Jej uwagę przykuł jeden z artykułów, na pierwszy rzut oka dość niepozorny.

Offline

 

#30 2015-11-03 18:38:34

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Biblioteka

- Nie. Przyjechałam tu tylko na studia.- mruknęła po czym podsunęła jej gazetę- Przemawia do mnie  teoria o służbach w oryginalnej sprawie. Tylko uważam że mamy do czynienia z organizacją która chcę skończyć to, co zaczęła, a nie z wywiadem. I nie ścigali by wojskowych bo tak, ci ludzie muszą wiedzieć coś, co im zagraża. To by tłumaczyło fakt, że rząd zamiótł wszystko pod dywan. No i musi to być konkretne skoro tamtym dwóm odbiło. Tylko nie wiem dlaczego miałaby być taka przepaść czasowa między tym wszystkim. Ale z drugiej strony może to po prostu naśladownictwo.Zasłona dymna, użycie wielkiej, nierozwiązanej zagadki żeby ukryć w niej taką trochę mniejszą.


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mta-nps.pun.pl www.stk.pun.pl www.fp.pun.pl www.racer.pun.pl www.topeleven.pun.pl