Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#1 2015-03-10 11:10:21

Aria

Administrator

Punktów :   14 

Tajemnica rodu Havegraves - TEMAT GŁÓWNY!

Moje kochane żuczki!

Z okazji zbliżającej się rocznicy, po gruntownych przemyśleniach i kilku pojawiających się tu i ówdzie głosach, że fajnie byłoby dokończyć tę zagadkę, tajemniczy hrabia Cain i jego mroczne sekrety wracają! Planuję tę grę rozbudować na parę tematów, więc by nie zaśmiecić działu zagadek, pozwoliłam sobie zrobić nowy dział, tylko dla zabawy w deszczowej Szkocji.
Na początek kilka informacji i mini regulamin.
Po pierwsze, od czasu Havegravesów, zmieniło się naprawdę dużo, kilka postaci opuściło nas na zawszę, a kilka innych przybyło, z tego względu, jako, że w akcji do dotarliśmy za daleko, zaczniemy od nowa.
Z tego względu, bardzo proszę, kto chce wziąć udział w grze, o informację, na pw lub na fejsie, celem zgłoszenia postaci, oraz jej ew. specjalnej roli do odegrania w naszym dramacie. Indywidualne pomysły b. mile widziane, szczególnie, jeśli chodzi o sposób pojawienia się postaci w zamku, znajomości z rodem, lub indywidualnej misji. Ot, celem zgrania z resztą.
Jeśli ktoś chce wprowadzić więcej niż jedną postać, to proszę bardzo. Jeśli ktoś chce prowadzić postać która pożegnała się z tym światem... Też dać znać, pomyślimy.
I jeśli ktoś ma ochotę, przydałby się MG pomocniczy. Jak wyżej, pw.

A teraz mały regulamin.

1. Tak jak poprzednio, chciałabym, aby była to bardziej gra RPG, niż zagadka. A raczej, gra w zagadką w tle. Więc, aby to nieco upłynnić, bardzo proszę o nierozwlekanie postów. Ustalmy, że lepiej napisać kilka postów, niż jeden długi. To ułatwi i zwiększy interakcję miedzy postaciami, długie posty są lepsze dla relacji postać-MG, wolałabym jednak, byście prowadzili rozmowy między sobą. Dlatego też, nie ma żadnej kolejki. Jeżeli jakieś postacie rozwiną tylko między sobą dynamiczny dialog, zostaną przeniesieni do oddzielnego, związanego z akcją tematu. Np. "Tajemnica rodu Havegraves: rozmowa przy kominku" - myślę, że w ten sposób unikniemy zaśmiecania głównego (głównych) wątków, a gra będzie ożywonia. Taki eksperyment. Mam nadzieję, że zrozumiale to wyjaśniłam.
2. MG będzie się odzywał kiedy uzna za stosowne, będzie też przekierowywał odpowiednie postaci do odpowiednich tematów.
3. Można "ozdabiać" posty gifami lub zdjęciami.
4. Jeśli ktoś bardzo chce lubi wręcz musi dodać post, z np. przez kilka godzin nie ma możliwości (podróż, szkoła) cynk do kogokolwiek, kto da sygnał, by poczekać. Chodzi tylko o to, by nie blokować tematu przez kilka dni i myślę, że rozłożenie tej zabawy na kilka tematów to nieco rozwiąże.
5. W razie wątpliwości, MG ma zawsze rację, ale dyskutować można. Na pw.

UWAGA! Ten wątek ma charakter wyłącznie informacyjny i będzie uzupełniany! Będą tu co ważniejsze opisy, fakty, wydarzenia.. Już niedługo: postaci NPC!
A tymczasem zapraszam do zgłoszeń.
Wasza MG.


https://31.media.tumblr.com/59d02fbb52caa521679af368ef244bb7/tumblr_mrl4o9vmrf1s65qnho1_500.gif

Offline

 

#2 2015-03-12 18:35:13

Aria

Administrator

Punktów :   14 

Re: Tajemnica rodu Havegraves - TEMAT GŁÓWNY!

UWAGA!
Zadania główne to zadania które muszą być chociaż częściowo wykonane (lub w stopniu zadowalającym MG) aby iść dalej
Zadania dodatkowe to zadania sugestie, które można wykonać, a można olać.


https://31.media.tumblr.com/59d02fbb52caa521679af368ef244bb7/tumblr_mrl4o9vmrf1s65qnho1_500.gif

Offline

 

#3 2015-03-12 23:25:21

Aria

Administrator

Punktów :   14 

Re: Tajemnica rodu Havegraves - TEMAT GŁÓWNY!

Małe info.
Urodziny Caina to nie jest jedna impreza. To kilka dni celebracji polowania, gry, żeglowanie itp.
dobrze czujecie, na 1 czy 2 sprawach się nie skończy.


https://31.media.tumblr.com/59d02fbb52caa521679af368ef244bb7/tumblr_mrl4o9vmrf1s65qnho1_500.gif

Offline

 

#4 2015-03-14 10:42:55

Aria

Administrator

Punktów :   14 

Re: Tajemnica rodu Havegraves - TEMAT GŁÓWNY!

OGŁOSZENIE!!!!
Wszyscy we wszystkich tematach znajdujecie się pi razy oko w tym samym czasie. Goście się zbierają, przygotowania trwają...


https://31.media.tumblr.com/59d02fbb52caa521679af368ef244bb7/tumblr_mrl4o9vmrf1s65qnho1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zulnicamazancowice.pun.pl www.eusiowy.pun.pl www.policja997.pun.pl www.aishwarya.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl