Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#1 2014-06-25 16:45:52

moffat

Administrator

Punktów :   

Przedstaw się

Tłumaczenie chyba niepotrzebne, prawda?
(Temat tworzę dla nowych osób, bo Stara Gwardia się chyba zna X)

Offline

 

#2 2014-06-30 12:44:11

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: Przedstaw się

O jak jeszcze nie widziałeś to biegiem, bo to forum to jeden wielki spoiler, a serial warty uwagi


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#3 2014-07-12 10:59:22

 Sherlock Holmes

Administrator

Punktów :   17 

Re: Przedstaw się

Jak można nie lubić oliwek?! A to z telewizorem to przez chwilę pomyślałam, że jesteś moją siostrą B)


https://68.media.tumblr.com/3ab77c6594e1d17a9009d31c046e7cf9/tumblr_ojhqctfBpu1qzy1u6o3_540.gif
x   x   x   x   x
Taking your own life. Interesting expression. Taking it from who?


Offline

 

#4 2014-07-12 12:23:30

 Moran

Diabełek

Punktów :   12 
Stróż: tak :3

Re: Przedstaw się

Well, chyba też napiszę nowe przywitanie

Od czego by tu zacząć? Jestem Ola, ale reaguję na imię Sebastian, Seba, Moranek, Moruś, Morcik, Sebuś, Ela no i na Tygryska w sumie też. Lat w tej chwili mam szesnaście i naprawdę nie wiem, jak to możliwe, że ludzie biorą mnie za osobę zdolną do samodzielnego podejmowania decyzji o własnej przyszłości.
Wyglądam jak ja. Jestem nieogarniętą blondynką z zielonymi oczami i nie lubię swojego nosa. Niska jestem i chuda, ale co mi tam
Obejrzałam "Sherlocka" przed premierą pierwszego "Hobbita", bo chciałam zobaczyć grającego Martina i od tej pory zaczął się mój rollercoaster z fandomami. Po Sherlocku poznałam Doctora Who, potem Supernatural, na końcu Avengersów i mam jeszcze po uszy seriali do obejrzenia i książek do przeczytania. Słucham "Cabin Pressure" i mam zamiar zacząć "Night Vale".
Słucham rapu, rocka, trochę muzyki teatralnej i musicalowej (ale to bardziej w stylu "Once" z Darvillem).
W przeciwieństwie do Marysi, lubię oliwki. Kocham oscypki i korboce. Za to nie cierpię kwaśnicy.
No właśnie. Jestem z miejsca w którym to produkują

edhilvarel na tumblrze

Ostatnio edytowany przez Moran (2020-10-25 22:29:07)


https://tinyurl.com/j8gc9ym
k|t|r|i|w
Some people need to die and I'm happy to help - this people ain't gonna kill themselves

Offline

 

#5 2014-07-12 13:01:25

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Przedstaw się

Ja przywitania nawet nie napisałam... Well, hi!

Zacznę pisać sobie myślnikami, bo tak chyba lepiej.
- prowadzę tu trzy postacie. Natalia, Jamie i Pani Hudson. Tak, Pani Hudson, dobrze widzicie.
- na imię mam Zuzanna, ale strasznie go nie lubię.
- uwielbiam śpiewać. śpiewam wszystko co mi się spodoba, nagrywam się i za każdym razem mówię sobie, że jeśli ładnie wyjdzie, wstawię to na YT... mimo tego, że wyjdzie ładnie, nie wstawiam bo się wstydzę.
- lubię rysować. nie jestem mistrzem, ale ciągle się uczę i idzie mi to coraz lepiej.
- pierwszy raz pofarbowałam włosy, gdy byłam w pierwszej klasie gimnazjum, na kasztanowy kolor. później był czerwony, brązowy, później znów czerwony, czarny, a teraz jestem blondynką.
- jestem niska. i gruba. i mam niebieskie oczy.
- piszę opowiadania. prowadzę dwa blogi. hmm... "prowadzę", bo wena ostatnio siadła.
- uwielbiam żelki. żelki są super.
- jestem uzależniona od telefonu, laptopa i internetu. nie umiem przeżyć całego dnia bez chociażby jednej rzeczy.
- kocham pić herbatę. nie ważne czy jest lato czy zima. herbata musi być.
- słodycze też uwielbiam.
- książki i muzyka moim życiem.
- słucham praktycznie wszystkiego. nie dzielę muzyki na gatunki bo muzyka jest muzyką.
- długo opierałam się przed obejrzeniem Sherlocka, naprawdę bardzo długo bo zaczęłam dopiero gdy trzecia seria została wydana. tak mnie to jakoś wtedy zaciekawiło i mówię sobie "a, co mi tam. obejrzę sobie". no i się wkręciłam.
- oprócz Sherlocka, oglądam Doctora Who, Arrow, Elementary, Revolution, Chicago Fire, Millerowie i Ray Donovan. świetne seriale, polecam.
- cóż... nie wiem co mogę jeszcze o sobie napisać... tak czy inaczej, tu macie strony na których możecie mnie znaleźć:

Facebook - Zuza Majorek
Instagram - highsociopath


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#6 2014-07-12 17:26:10

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Przedstaw się

Ostatnio w tym temacie pisałam praktycznie tylko o mojej postaci, czas na zmianę
Chociaż i tak mnie znacie, tyle pisałam o maturze i o studiach... Założę się, że wypełnilibyście quiz o mnie lepiej, niż większość osób z mojej, nareszcie byłej, klasy.
Będę kontynuować ideę myślników:
- Prowadzę Q i C (lub CC, obojętne mi jak piszecie, chociaż CC wymyśliłam ja, a Rysia przekazała na forum ;3), do mnie też należała postać Claire Lune na aafie (ukrywałam to ;P) ale... meh, nie za ciekawie mi się nią w końcu grało, dlatego przeszłam na Cecila.
- A propos Cecila - z początku miał być to Cecil Palmer z WTNV (to pół powodu, dla którego Q ma to nazwisko, drugie pół to piosenka Bastille - Laura Palmer ;3), ale widzę, że mocno odbiegłam od pierwowzoru... Zależało mi na tym, by nie zrobić klona Q, bo to by było nudne. I mam nadzieję, że mi się to udało
- ...znowu piszę o postaciach, a nie o sobie. Bo to moje dzieci są! Bardzo długo myślę nad charakterem i otoczką postaci, staram się mieć wszystko dopracowane, a potem i tak wychodzi coś innego niż zamierzałam xD
- Zawsze kiedy mówię o postaciach czy o fabule, czuję się jak reżyserka udzielająca wywiadu, dlatego często męczę znajome opowiadaniem o tym forum
Teraz bardziej o mnie:
- Nazywam się Katarzyna Wiśniewska (nie Waśniewska, nie mylcie ;P), Tokomi to mój nick, wierzcie lub nie, wziął się z keyboard-smasha (oczywiście po usunięciu nadmiaru literek i znaków interpunkcyjnych. I podobało mi się, że japońsko brzmi *^*)
- Nie mam nic wspólnego z Q z Piwnicy Pana Q... Może tyle że czytałam jej (z tego co słyszałam, to jednak tego bloga prowadzi osoba płci pięknej) opowiadanie, które było całkiem niezłe, ale ogólnie ją hejtuję, bo ona hejtuję to, co ja kocham.
- Może to dlatego, że hejtuję przesadnych hejterów, lubię ponarzekać, ale kurwa, ile można...
- Co do wyglądu: dość wysoka (1,75 m), szczupła nie jestem, ale liczę, że schudnę na studiach ;P Włosy naturalnie kręcone, do łopatek, ciemnobrązowe, co nigdy nie poznały się z farbą, oczy tego samego koloru.
- Jestem z Kielc, ale od października przenoszę się na studia do Wrocławia, gospodarka przestrzenna na Uniwersytecie Przyrodniczym
- Lat mam teraz 18, a urodziny w Halloween
- Zgadzam się z Rysią *unosi kieliszek wina* Like a sir!
- Jestem leniwa, bałaganiara ze mnie, a prokrastynacja to mój ulubiony sport. Dlatego nigdy nie napisałam żadnego porządnego fanfika czy opowiadania, choć próbowałam wiele razy
- Kiedyś próbowałam nauczyć się rysować w mangowym stylu, bo przez 4 lata byłam otaku, od roku nie obejrzałam żadnego anime, ale być może to się zmieni, bo chciałabym kontynuować Fairy Tail <3 i Durarara, moje ukochane anime będzie mieć drugi sezon <333
- Z anime przerzuciłam się na seriale, filmy i słuchowiska, obejrzałam Hannibala, Sherlocka, Avengersów i Hobbita, wysłuchałam/słucham Cabin Pressure i Welcome To Night Vale, chciałam obejrzeć Doctora Who i Supernatural, na drodze stanęła mi matura, a teraz forum
- większość czekała na trzeci sezon Sherlocka dwa lata. Ja - dwa dni xD Tak mnie coś tknęło w wolne po świętach, jeden dzień pierwszy sezon, drugi dzień drugi... ale na nowy odcinek czekałam tak niecierpliwie jak inni
- Zdecydowanie za mało czytam. Książka sobie leży i leży, aż ją w końcu otworzę... i czytam cały dzień/całą noc. I potem znowu przerwa od czytania na długi czas.
- Nigdy się nie spodziewałam, że tak mnie wciągnie roleplaying, zdarzały się fora, których miałam dość jeszcze przed zaakceptowaniem mojej karty postaci, nigdy wcześniej nie przebiłam bariery kilku postów w jednym temacie.
- Zgłoś się po ciastko, jeśli przeczytałeś/łaś do końca

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.racer.pun.pl www.stk.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl www.topeleven.pun.pl www.mta-nps.pun.pl