Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#1 2014-07-11 13:10:49

 Molly Hooper

Aniołek

Punktów :   

Molly Hooper

Imię i nazwisko: Molly Hooper
Wiek: 30 lat
Miejsce zamieszkania: Londyn; urodziła się i wychowała w Stamford
Zawód: doktor patolog w szpitalu Św. Bartłomieja
O postaci: dziecistwo i mlodosc spedzila we wspominanym Stamford, do Londynu przeprowadzila sie w czasie studiow i zostala w nim juz na stale. Juz prawie cztery lata pracuje w szpitalu sw. Bartlomieja. Dzieki dosc nietypowym przypadkom, z ktorymi niejednokrotnie miala doczynienia, czesto przy okazji sledztw tamtejszej policji, zyskala duze doswiadczenie zawodowe. W swoim fachu jest naprawde dobra. W kostnicy i labolatorium nieraz spedza wiele godzin, przez co moze sprawiac wrazenie nieco przepracowanej. Nie jest to jednak dla niej duzym problemem - Molly wykonuje swoj zawod z pasji, nie z koniecznosci.
Od kilku lat przyjazni sie z Sherlockiem Holmesem. O ile ta relacje przyjaznia mozna nazwac...  Kiedys Molly byla mocno zadurzona w detektywie, uczucie to jednak minelo wraz z wydarzeniami majcymi miejsce po sfingowanej smierci detektywa. Wtedy tez patolog poznala Toma, z ktorym po dwoch latach - wydawac by sie moglo stabilnego zwiazku - rozstala sie. Czasem jeszcze wydaje jej sie, ze jej uczucia do detektywa wcale nie sa takie jasne...
Odegrala dosc wazna role w watku z Moriartym - wspoluczestniczyla w akcji ze skokiem Sherlocka, a z samym brytyjskim geniuszem zla zaliczyla cos co moznaby nazwac zwiazkiem, gdyby nie bylaby to tylko jego kolejna czesc planu przeciw detektywowi. Te dwa epizody sprawily, ze James Moriarty stal sie jedyna osoba, ktora Molly tak nienawidzi i zarazem tak bardzo sie jej obawia.
W ciagu dwoch lat nieobecnosci Holmesa nieco sie zmienila. Przede wszystkim zamienila swoj slodki optymizm na realistyczne podejscie do spraw codziennych (co nieoznacza, ze calkiem zrezygnowala z marzen). Wciaz bardzo ceni sobie przyjazn i rodzine. Dla najblizszych bylaby w stanie poswiecic naprawde wiele. Czesto (za bardzo) zamartwia sie problemami innych i chetnie im sluzy pomoca. Nie docenia sie, przez co w wielu sprawach brakuje jej pewnosci siebie.
Bedac jeszce nastolatka przezyla smierc ojca. Chociaz byla na nia przygotowana i szyko sobie z nia poradzila byla ona jednym z najwazniejszych wydarzen w jej zyciu.
Inne informacje: Panna Hooper mieszka w niewielkim mieszkaniu niedaleko centrum stolicy. W codziennym zyciu towarzyszy jej futrzaty, rudowlosy kot Toby.
Interesuje sie (oczywiscie) medycyna oraz czesciowo innymi dziedzinami nauk scislych. Uwielbia czytac. Jest milosniczka ksiazek Dana Browna.

Siła: 1
Zręczność: 2
Charyzma: 1
Kieszonkostwo : 0
Otwieranie zamków: 1
Wytrzymałość: 2
Celność: 0



Rzuty: kostka Molly Hooper

Ostatnio edytowany przez Molly Hooper (2014-09-07 17:53:45)


https://31.media.tumblr.com/6b81ee789d4e1b34156e258ab106305c/tumblr_inline_nswv5f8dbv1sh0dhj_500.gif


Focus.

Offline

 

#2 2014-07-11 13:50:04

 Mary Suede

Dedukcja w szlafroku

Punktów :   13 

Re: Molly Hooper

-Hej, hej Molly,  bardzo dobrze cię widzieć!  -zajrzała do Pokoju Powitań i pomachała do kobiety wesoło zanim podeszła bliżej.


Up on one roof.... that's practically a convention.
http://67.media.tumblr.com/ce97a659d30a78134f86331a284546a5/tumblr_inline_o8t9yz992r1rqyqrl_500.gif http://67.media.tumblr.com/d4afc684dff15311a36caaa86ec74b1a/tumblr_inline_o8tgb5oZuy1rqyqrl_500.gif
KARTA POSTACITELEFONRELACJEINFORMATOR
WYPOSAŻENIE

Offline

 

#3 2014-07-11 20:46:43

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Molly Hooper

- Z tego, co słyszałem, jesteś tu dłużej ode mnie, a tak się złożyło, że to ja przyszedłem powitać ciebie - uśmiechnął się. - To jednak nie ma żadnego znaczenia, miło poznać, jestem Cecil Sixsmith. - Podał jej rękę.

Offline

 

#4 2014-07-11 21:46:54

Felice Fawn

Gość

Re: Molly Hooper

Wesoło wparowała do pokoju powitalnego. Molly... jakie śliczne imię!
-Jestem Felicja, hej! Jakbyś czegoś potrzebowała to wpadaj do mnie - zagadnęła wesoło.

 

#5 2014-07-12 12:16:34

 Molly Hooper

Aniołek

Punktów :   

Re: Molly Hooper

- Mary, czesc! - wesolo usmiechnela sie do kobiety.
Przeniosla spojrzenie z niej kolejno na Cicila i Felice.
- Milo poznac, Molly - usmiechnela sie do nich. - Coz, ostatnio na troche zniknelam, nie zdazylam nawet ponadrabiac zaleglosci... - odpowiedziala Cecilowi nieco zmartwiona.
- Bede pamietac - odparla Felice rownie wesolo.


https://31.media.tumblr.com/6b81ee789d4e1b34156e258ab106305c/tumblr_inline_nswv5f8dbv1sh0dhj_500.gif


Focus.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.policja997.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.aishwarya.pun.pl