Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#16 2014-07-26 13:56:54

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Pałac Westminister

Trochę tego jest : kynologia , książki ,gry Might & Magic . No i sport . -powiedziała z rozmarzeniem - Tak ,sport zdecydowanie jest genialny .
"Po godzinach zajmuje się też biologią eksperymentalną . Ale to chyba trochę za dużo jak na pierwsze spotkanie "-pomyślała


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

#17 2014-07-26 17:02:36

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pałac Westminister

- Czyli, jak się domyślam, masz psa? Ja mam kota, wredny z niego sierściuch, ale jednocześnie kochany. Wabi się Khoshekh i jest czarny jak noc. Kiedyś się przybłąkał i po prostu został. - Wzruszył ramionami. - Co do sportu, lubię czasem pograć w tenisa czy też w squasha. A ty w coś grasz? Czy może oglądasz sport w telewizji? - zapytał beztrosko.

Offline

 

#18 2014-07-26 17:13:33

Weronika Mirandola

Administrator

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Pałac Westminister

(Będzie z za Is)
W co ja nie gram ?-zażartowała- Tenis ,piłka ręczna ,kosz ,siadkówka. Oprócz tego pływam i jeżdżę na nartach. No i biegam ,bo moja seterka potrzebuje duuużo ruchu.
Mała ma na imię Rubi i generalnie jest rudym kłębkiem energi -uśmiechnęła się na wspomnienie szczeniaka.


https://38.media.tumblr.com/5fb6a2d4ccd4a23aaa6e3453822ee869/tumblr_nfqk2wefnr1sin1two1_500.gif


UWAGA NOWA KOLEJKA!!!
Pierwszy post MG z Lalkarki, Will, następnie Marysia, Sherlock, Mycroft, Molly i Isa na końcu.

Offline

 

#19 2014-07-26 21:55:37

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pałac Westminister

On zadawał pytania, a ona tylko odpowiadała. Praktycznie jak w wywiadzie. Czy ludzie myślą, że dziennikarze nie potrafią rozmawiać w inny sposób, czy to on sam tak wpływa na rozmówców, jakby nie potrafił oddzielić pracy od życia prywatnego? Zwykle starał się nie być nachalny, bo nie lubił ciągnąć ludzi za język. Tak samo jak nie przepadał za banalnymi rozmowami. A żeby pytać więcej o "miejskie legendy" wolał mieć obok też Rysię, dwa punkty widzenia są lepsze niż jeden.
Znów zakołysał się na piętach i spojrzał od niechcenia na zegarek.
- Czy ten fotograf jest naprawdę takim tępakiem, że Rysia tak długo musi przemawiać mu do rozsądku? - rzucił pod nosem i rozejrzał się dookoła, oglądając okolicę. Pewnie nie raz będzie jeszcze tędy przechodził i znudzi mu się widok na Pałac, ale przecież wyszli po to, by zwiedzać.

Offline

 

#20 2014-07-26 22:56:06

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Pałac Westminister

Wiedziała ,że ta rozmowa jej nie idzię. Ale nic nie umiała na to poradz.ić. Postanowiła jednak nieco zaryzykować, bo na prawdę interesował ją Cecil który stanowił niezły materiał na przyjaciel
- Są tacy ludzie z którymi rozmowa jest mniej produktywna niż ze ścianą -stwierdziła z lekką nutką zniecierpliwienia.- Cecil. Ja mówiłam tylko o sobie ,może teraz ty mi coś opowiesz ? Na przykład jakie książki lubisz ? -zawsze książki były tematem od którego potrafiła się odbić.


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

#21 2014-07-26 23:01:01

 Mary Suede

Dedukcja w szlafroku

Punktów :   13 

Re: Pałac Westminister

Wróciła cała zgarbiona, z dłońmi wbitymi w kieszenie i zgniatając podeszwami oficerek biedne źdźbła trawy. Twarz miała zaróżowioną ze złości i zawstydzenia, a odprowadzający ją wzrokiem fotograf miał na obliczu uśmieszek pięciolatka który właśnie wyrwał koledze z rąk zabawkę. Przy okazji polerował obiektyw aparatu rąbkiem koszuli.
- Jestem. Powiedział mi między innymi, że on, tutaj zacytuję jegomościa... - odkaszlnęła zasłaniając zwiniętą pięścią usta - ... czytał podręczniki o perspektywie, kiedy taki gówniarz jak ja na kamerę mówił "błabła".
Jeszcze bardziej schowała głowę między ramionami, przewracając oczami.
- Widzicie więc, odeszłam. Dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem, pewnie znacie ten cytat. Tak to już jest, kiedy człek chce uprzejmie pomóc - dodała już nieco rozluźniona - Cóż, zobaczymy, jak poradzi sobie bez zapasowej baterii, ta w aparacie jest na skraju wyczerpania, a sesja skończy się nieco wcześniej - poklepała kieszeń płaszcza z uniesionym kątem ust - Przy okazji wybaczcie za przerwę, dziwię się, że jeszcze nie przybiliście mi odznaki Najgorszego Przewodnika - parsknęła i przyjrzała się dokładniej Cecilowi i Isabelle. Nie wyglądało na to, iż pozostawienie ich samych było najlepszym wyjściem - Hm, wszystko w porządku? Możemy iść dalej? Chciałam zaprowadzić was na Westminister Bridge.
Nad wszystkim dookoła zapanowała już osobliwa atmosfera nieco późnego popołudnia, wiał przyjemny, delikatnie wilgotny wiatr, a chowające się za chmurami słońce rzucało na dachy miasta pomarańczową poświatę. Jednostajny szum sunących po asfalcie samochodów wydawał się nawet kojący. Atmosfera w sam raz na krótki spacer.


Up on one roof.... that's practically a convention.
http://67.media.tumblr.com/ce97a659d30a78134f86331a284546a5/tumblr_inline_o8t9yz992r1rqyqrl_500.gif http://67.media.tumblr.com/d4afc684dff15311a36caaa86ec74b1a/tumblr_inline_o8tgb5oZuy1rqyqrl_500.gif
KARTA POSTACITELEFONRELACJEINFORMATOR
WYPOSAŻENIE

Offline

 

#22 2014-07-26 23:24:42

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pałac Westminister

Niepotrzebnie się irytował. Ale cóż mógł poradzić, że z natury jest osobą niecierpliwą?
- Zacznijmy od tego, że nigdy nie czytałem zbyt dużo książek. Miałem nieco pecha do bibliotekarzy... - Lekko się wzdrygnął, kiedy przeszedł mu po plecach dreszcz. - Ale właściwie główny powód jest taki, że bardziej interesują mnie fakty niż fikcja. Mnóstwo artykułów w gazetach i w internecie. Ale czasem zdarzy mi się sięgnąć po jakąś książkę, żeby się oderwać od rzeczywistości. Wtedy po prostu idę do księgarni z tanimi książkami i biorę to, co akurat wpadnie mi w ręce i się spodoba. Zazwyczaj jakiś thriller. Zapewne taniej wynosi mnie kupienie książki niż płacenie kar za przetrzymywanie... - urwał, widząc nadchodzącą Rysię i jej niewesołą minę.
- Nie przejmuj się nim, to jakiś lokalny gamoń. - Parę razy poklepał ją po przyjacielsku w ramię. - Dobrze mu tak - dodał, kiedy klepnęła się w kieszeń.
- To jak, idziemy? - spytał z uśmiechem.

Offline

 

#23 2014-07-28 10:18:01

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Pałac Westminister

- Słuchaj Cecila ,dobrze gada-uśmiechnęła się pocieszająco do dziewczyny- Niestety nie uda się wyleczyć głupoty kiedy już opanuje szare komórki. Gratuluje pomysłu z baterią. - w duchu była ogromnie wdzięczna Rysi za przybycie zanim skompromitowała się do reszty i zanudziła chłopaka na śmierć.
- Pewnie. Ta pogoda aż się prosi o spacer.


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

#24 2014-07-28 11:43:02

 Mary Suede

Dedukcja w szlafroku

Punktów :   13 

Re: Pałac Westminister

Uniosła drugi kącik ust, uśmiechając się szerzej.
- Dziękuję, chyba naprawdę nie ma się czym martwić. W takim razie... w drogę, zanim mi przyrośniecie do trawnika - Ruszyła w stronę Westminister Bridge, przechodząc przez pasy.
- Muszę trochę wspomnieć o brytyjskiej mentalności, chociaż nie wiem czy to dla dziennikarza ważna sprawa przy zbieraniu informacji, czy może ignorują tę sprawę całkowicie - zaczęła nowy temat. Szła chodnikiem i dwoma palcami "kroczyła" po barierce mostu - Niezły z nas kociołek narodowości, ale parę cech można z tego bałaganu wyróżnić. Mamy specyficzny humor, jesteśmy wyczuleni na sarkazm i nieco chłodni w relacjach. O, proszę bardzo, ogłaszam tak zwaną chwilę dla fotoreporterów - odparła z niejaką dumą, zatrzymując się i unosząc brodę w stronę już oświetlonego Pałacu
- A tam... nasze oczko w głowie - zaśmiała się i odwróciła na widok po drugiej stronie mostu, mając na myśli ogromne London Eye.
- Co do narodowości, przypomina mi to, że nie zdążyłam się zapytać ciebie... - to mówiąc obróciła się na pięcie i wycelowała dłoń w Cecila - ... skąd pochodzisz. Nie powiem, że ten akcent nie ciekawi.


Up on one roof.... that's practically a convention.
http://67.media.tumblr.com/ce97a659d30a78134f86331a284546a5/tumblr_inline_o8t9yz992r1rqyqrl_500.gif http://67.media.tumblr.com/d4afc684dff15311a36caaa86ec74b1a/tumblr_inline_o8tgb5oZuy1rqyqrl_500.gif
KARTA POSTACITELEFONRELACJEINFORMATOR
WYPOSAŻENIE

Offline

 

#25 2014-07-28 14:47:36

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pałac Westminister

Znów ruszyli. Cecil musiał ciągle się pilnować i wewnętrznie upominać, aby patrzeć pod nogi, bo wciąż rozglądał się na boki. Przez to, gdyby Rysia nie zatrzymała się przed pasami, niechybnie wpadłby pod samochód.
- Cholera, nie będzie łatwo mi się przestawić na ruch lewostronny - mruknął i przetarł dłonią czoło.
- Rysiu, pamiętaj też proszę, że oprócz bycia dziennikarzem, jestem też zwykłym człowiekiem, który ma zamiar tutaj trochę pomieszkać. Przyda się wiedzieć coś więcej niż tylko o słynnej brytyjskiej herbatce - uśmiechnął się ciepło i oparł się o barierkę, robiąc "wow" podczas patrzenia na Pałac jak i na diabelskie koło.
- Jak powiem, że z innego uniwersum, to mi pewnie nie uwierzycie - zaśmiał się. - Malutkie miasteczko na niekończącej się pustyni, w południowo-zachodnich Stanach. Naprawdę mało kto o nim słyszał czy wie, gdzie się znajduje. Chociaż już bywałem w Europie na kilku wycieczkach podczas studiów, ale nigdy jeszcze nie odwiedziłem Wielkiej Brytanii. Dlatego uznałem, że czas to zmienić.

Offline

 

#26 2014-07-28 16:01:12

 Isabelle Morgan

Aniołek

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Pałac Westminister

Widok pałacu o tej porze poprostu odbierał mowę. Oświetlenie podkreślało neogotycką sylwetkę ,nadając jej tajemniczego uroku. Z tą historyczną aurą kontrastowało równje ayjątkowe London Eye . Te dwa symbole miasta uzupełniały się w sposób niepowtarzalny w skali świata.
-Wiecie co ? Podziwiam Claude'a Moneta jako artystę ,ale kiedy malował ten widok spartaczył wszystkie 6 podejść . To jest niesamowite-powiedziała ,patrząc na wszystko jak urzeczona- I całkiem nieźle definiuje dzisiejszy obraz Zjednoczonego Królestwa .


http://33.media.tumblr.com/7a250575df7d5b0bb716dfe4074c1d2e/tumblr_inline_mfv7p1PAIK1rvw81k.gif

Offline

 

#27 2014-07-28 22:14:13

 Mary Suede

Dedukcja w szlafroku

Punktów :   13 

Re: Pałac Westminister

- Oł, powodzenia z radzeniem sobie z niektórymi różnicami. Ruch lewostronny, parter i pierwsze piętro... - jej uśmiech nieco osłabł kiedy usłyszała jego uwagę - Przepraszam, mam w głowie wyrysowany obraz oddanego dziennikarza i trudno mi się go pozbyć z głowy - westchnęła opierając podbródek na kciuku - Poza tym, nasza publicystyka ostatnio mi tą wizję psuje, niestety. Może ktoś ją kiedyś uratuje... Aye, przyleci niesamowity Superman w przebraniu Clarka Kenta, prosto z The Daily Planet  - dodała z lekkim rozbawieniem, udając rozmarzenie - Zadawaj pytania. Jakie chcesz.
Jednocześnie przyglądała się oczarowanej Isabelle.
- Hej, wyglądasz, jakbyś przebywała tutaj po raz pierwszy - zaśmiała się lekko - Nie powiem jednak, że cię nie rozumiem, ale sama jestem do tego widoku dosyć przyzwyczajona.
Uniosła wzrok na wieżyczki Pałacu wyróżniające się na tle nieba ostrymi konturami i przez jej twarz przybrała na ten krótki moment znacznie poważniejszy wyraz.
- Moim zdaniem dzisiejsze czasy nie pasują do tego majestatu... Jak już zdążyłam wspomnieć, mamy tu ostatnio pokaźnej wielkości bajzel. Zupełnie jakbyśmy cofali się w rozwoju. Może nie my... raczej nasza mentalność - rzuciła w zamyśleniu, jakby do siebie, prawie zapominając o obecności towarzyszy. Po chwili ciszy schyliła głowę zasłaniając twarz kosmykami włosów wyrwanymi spod kontroli i parsknęła cichym śmiechem,
- Mam tak przez pogodę... Obiecałam sesyjkę, czyż nie? - rzekła już znacznie bardziej beztrosko, grzebiąc dłonią w przewieszonej przez ramię torbie - Cecil, nie obrazisz się, jeżeli spytam o nazwę tego miasta? - uniosła aparat na wysokość klatki piersiowej.


Up on one roof.... that's practically a convention.
http://67.media.tumblr.com/ce97a659d30a78134f86331a284546a5/tumblr_inline_o8t9yz992r1rqyqrl_500.gif http://67.media.tumblr.com/d4afc684dff15311a36caaa86ec74b1a/tumblr_inline_o8tgb5oZuy1rqyqrl_500.gif
KARTA POSTACITELEFONRELACJEINFORMATOR
WYPOSAŻENIE

Offline

 

#28 2014-07-29 03:01:53

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pałac Westminister

- Do wielu rzeczy można się przyzwyczaić, to tylko kwestia czasu. No weź mnie nie przepraszaj, nie ma za co! Przecież jestem oddanym dziennikarzem... chwilami nawet za bardzo - uśmiechnął się znowu. - Nie widzisz moich super-mocy? Ach, fakt, nie liczy się, nie założyłem majtek na spodnie - roześmiał się. - Na razie nie mam pytań, tłumaczysz bardzo dobrze.
- Żaden obraz, żadne zdjęcie, żaden film nie uchwyci tego tak, jak uchwycą własne oczy - powiedział, dalej wpatrując się w piękny widok.
- Ciekawie mówisz... Ale sądzę, że wielu ludzi czuło, czuje i czuć się będzie źle w swoich czasach. Możemy myśleć, że dawniej było lepiej, tylko że musielibyśmy przenieść się w czasie, żeby przekonać się na własnej skórze.
- Obrażę się - powiedział poważnym głosem. - Wy chyba jeszcze nie wiecie, do czego może doprowadzić - zniżył głos - nadmierna ciekawość. Oni wiedzą - dodał konspiracyjnym szeptem. Zaraz jednak się zreflektował.
- Wybaczcie, to takie moje małe przyzwyczajenie, właśnie z Night Vale. Chyba nie przestraszyłem was za bardzo? - rzucił ze śmiechem.

Offline

 

#29 2014-07-29 23:52:34

Weronika Mirandola

Administrator

Punktów :   
Stróż: Tak

Re: Pałac Westminister

(Wybaczcie ,ale telefon)
Wybudziła się z transu i roześmiała wesoło.
-Ponoć ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Nie przestraszyłeś mnie . Chyba na prawdę trudno tego dokonać. Co do tych czasòw, ja czuje się bardzo dobrze w dzisiejszych ,oczywiście pomijając pewne incydenty. Tym niemniej podróż w czasie byłaby napewno ciekawym doświadczeniem.


https://38.media.tumblr.com/5fb6a2d4ccd4a23aaa6e3453822ee869/tumblr_nfqk2wefnr1sin1two1_500.gif


UWAGA NOWA KOLEJKA!!!
Pierwszy post MG z Lalkarki, Will, następnie Marysia, Sherlock, Mycroft, Molly i Isa na końcu.

Offline

 

#30 2014-07-30 00:32:44

 Mary Suede

Dedukcja w szlafroku

Punktów :   13 

Re: Pałac Westminister

Chwilowo zawiesiła aparat na szyi, przyglądając się z rozbawieniem Cecilowi.
- Więc jesteś jednym z tych unowocześnionych bohaterów, wolnych od rdzy starych czasów? Nigdy nie wybaczę nowemu Supermanowi tego, że zakłada teraz majtki POD kostiumem. To było jak... koniec pewne ery, ugodziło mnie prosto w serce - rzekła dramatycznie żałosnym głosem, uderzając się delikatnie pięścią w pobliżu mostka - Poza tym, jak takiś cwany, jaka jest twoja super-moc? - potarła podbródek mrużąc przy tym oczy.
- Gdybym miała możliwość podróży w czasie, może i bym z niej skorzystała. Ale utknęłam tutaj jako przeciętny obywatel i jedyne co mogę zrobić to obserwować i polepszać przyszłość, bo do niej mam akurat dostęp.
Czekając na odpowiedź Sixtmitha zajęła się przygotowaniem odpowiedniego trybu. Jako że użył poważnego tonu, oderwała wzrok od małego ekraniku i skupiła go na blondynie, unosząc kwestionująco brew. Nie chciała go urazić już na początku znajomości.  Po chwili przewróciła oczami z uśmiechem, uświadamiając sobie że sobie z niej zażartował.
- Oł, oooł, jasne - klepnęła dłonią o barierkę mostu i zaraz dmuchnęła w palce. Zabolało bardziej niż przewidywała - Zawsze daję się nabrać modyfikacji głosu, cholera.
Night Vale, nigdy o takim miejscu nie słyszała. W sumie nie była pewna czy tego żałować, czy być z tego powodu dumną. Oczywiście, po kryjomu poddawała każdą nowo spotykaną postać obserwacjom, więc była ciekawa co zdefiniowało charyzmę Cecila. Ale jeżeli opowiadał o swoim rodzinnym mieście w taki okrężny sposób... Cóż, coś musiało się za tym kryć.
Jak na razie świetnie się bawiła.
- Jesteście gotowi? Spokojnie, w tym momencie cieszę się że w czasie się nie cofamy, gdyż przy starszej technologii musielibyście pozować z 5 minut - zaśmiała się przy przygotowaniach do wykonania zdjęcia.


Up on one roof.... that's practically a convention.
http://67.media.tumblr.com/ce97a659d30a78134f86331a284546a5/tumblr_inline_o8t9yz992r1rqyqrl_500.gif http://67.media.tumblr.com/d4afc684dff15311a36caaa86ec74b1a/tumblr_inline_o8tgb5oZuy1rqyqrl_500.gif
KARTA POSTACITELEFONRELACJEINFORMATOR
WYPOSAŻENIE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fp.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.topeleven.pun.pl www.stk.pun.pl