Ogłoszenie

!!UWAGA!!

>Poszukiwane są osoby do odgrywania ról kanonicznych!<

SPIS DOSTĘPNYCH POSTACI


Przewodnik dla nowych


#1 2014-07-12 21:15:37

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Striptizerski biznes, część druga.

Część druga striptizerskiego biznesu. Czyli krótko o tym, co zobaczył Sherlock, a co zrobił Jim.


    Sherlock doskonale wiedział, jaką muzykę lubi Jim. Spędzał z nim tyle czasu, że nie było sposobu nie wiedzieć.
Jakże wielkie jednak było zdziwienie mężczyzny, gdy ten zauważył co robi Moriarty. Holmes stał spokojnie przed drzwiami do pokoju, w którym obecnie Jim siedział i obserwował go.
Moriarty był normalnie ubrany. Zapinana czarna koszula i ciemne spodnie. Nic nadzwyczajnego. Siedział na kanapie wlepiając wzrok w telewizor i kończył właśnie palić drugiego papierosa. Telewizja zaczęła go nudzić. Chwycił więc za pilota i wyłączył. Potarł lekko zmęczone oczy i wyjrzał przez okno.
    Holmes nie widział w tym nic dziwnego, więc miał już iść dalej, lecz w tej chwili Moriarty podszedł do odtwarzacza i włączył muzykę. I to nie byle jaką, bo jego ulubioną piosenką. Stayin Alive.
Na usta Jima wpłynął uśmiech. Zaczął powoli tańczyć, dostosowując się do rytmu.
Zwykły taniec – pomyślał Sherlock i wzruszył ramionami. Postanowił jednak obejrzeć do końca ten mały pokaz z czystej ciekawości.
I wtedy przyszło najlepsze…
    Holmes zupełnie nie wiedział, że Jim zamierzał ćwiczyć do swojego następnego „pokazu”.
Jim zaczął bardzo powoli rozpinać koszulę, kołysząc się w rytm piosenki. Po chwili ubranie spadło na ziemię.
Tańczył tak przez jakiś czas, zmysłowo kręcąc biodrami, dopóki nie zaczął ściągać z siebie spodni, po czym został w samych bokserkach.
Kto by pomyślał, że na policzki Sherlocka Holmesa wpłyną ogromne rumieńce? No patrzcie państwo…
    Niczego nieświadomy Jim nadal ćwiczył z szerokim uśmiechem na ustach, zadowolony sam z siebie.
- Whether you're a brother or whether you're a mother, you're stayin' alive, stayin' Alive – śpiewał Moriarty kręcąc biodrami.
Sherlock nawet nie zauważył, że Asmodeusz przeszedł obok niego i powiedział dość głośno:
- Jeśli ci się podoba to weź go gdzieś zaproś, a nie go podglądasz – poklepał Holmesa po ramieniu i poszedł dalej.
    Czerwony na twarzy niczym dojrzała wiśnia Sherlock nabrał powietrza w usta i czym prędzej odszedł od drzwi. Odwrócił się i pobiegł korytarzem, byle tylko nikt więcej go nie widział.
Słysząc to, co powiedział Asmodeusz, Jim wyjrzał z pokoju i zaczął się śmiać.
- Holmes, Holmes… Następnym razem nie podglądaj – pokręcił głową nadal się śmiejąc.


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#2 2014-07-12 21:28:15

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Striptizerski biznes, część druga.

Zrobiłaś mi smaka na Sheriarty *u* Będzie coś więcej?
(ale przyznam, opis tańca mógłby być dłuższy, bardziej szczegółowy... )

Offline

 

#3 2014-07-12 21:34:07

 Jamie

Diabełek

Punktów :   

Re: Striptizerski biznes, część druga.

No nie wiem... Nie wiem... *zastanawia się*

(no właśnie wiem. ale nie umiałam lepiej opisać, jedynie te rzeczy opisuje mi się trudno)


http://68.media.tumblr.com/253ddbbf5b58074efbc7029ae13e890e/tumblr_oonica7EGB1qfddjmo2_250.gif
KP/W/I/R/T

Offline

 

#4 2014-07-12 22:15:06

Cecil Sixsmith

Użytkownik

Punktów :   

Re: Striptizerski biznes, część druga.

To ja spróbuję Ostrzegam, nie wiem jak mi to wyjdzie... Enjoy! ^^
Jim zaczął bardzo powoli rozpinać koszulę, kołysząc się w rytm piosenki. Sherlock nie mógł oderwać wzroku od jego smukłych palców, zręcznie uwalniających każdy guzik po kolei. Materiał stopniowo odsłaniał coraz więcej jego seksownej klatki. Na twarzy Jima malowało się skupienie, jego nieznacznie rozchylone usta szeptały słowa piosenki, którą doskonale znał na pamięć. Koszula została już rozpięta, więc Moriarty wykonał idealny obrót, podczas którego zrzucił czarną satynę na ziemię. Kołysał się tak jeszcze chwilę, zmysłowo pocierając dłońmi swoje ciało, by wyeksponować ten widok niewidzialnym fanom, a także przypadkiem Sherlockowi. W końcu przyszedł czas na spodnie. Sadystycznie powoli zaczął rozpinać swój pasek, który wysunął ze sprzączek i również rzucił na podłogę. Potem rozpiął rozporek i zmysłowo kręcąc biodrami niespiesznie zsuwał z siebie spodnie, przygryzając wargę. Wyobrażał sobie wzrok swoich płonących z pożądania wielbicieli na własnych smukłych nogach i zgrabnym, jędrnym tyłku, dodatkowo podkreślonym przez czarne obcisłe bokserki.

Offline

 

#5 2014-07-12 22:19:55

 Mary Suede

Dedukcja w szlafroku

Punktów :   13 

Re: Striptizerski biznes, część druga.

Cecil Sixsmith napisał:

To ja spróbuję Ostrzegam, nie wiem jak mi to wyjdzie... Enjoy! ^^
Jim zaczął bardzo powoli rozpinać koszulę, kołysząc się w rytm piosenki. Sherlock nie mógł oderwać wzroku od jego smukłych palców, zręcznie uwalniających każdy guzik po kolei. Materiał stopniowo odsłaniał coraz więcej jego seksownej klatki. Na twarzy Jima malowało się skupienie, jego nieznacznie rozchylone usta szeptały słowa piosenki, którą doskonale znał na pamięć. Koszula została już rozpięta, więc Moriarty wykonał idealny obrót, podczas którego zrzucił czarną satynę na ziemię. Kołysał się tak jeszcze chwilę, zmysłowo pocierając dłońmi swoje ciało, by wyeksponować ten widok niewidzialnym fanom, a także przypadkiem Sherlockowi. W końcu przyszedł czas na spodnie. Sadystycznie powoli zaczął rozpinać swój pasek, który wysunął ze sprzączek i również rzucił na podłogę. Potem rozpiął rozporek i zmysłowo kręcąc biodrami niespiesznie zsuwał z siebie spodnie, przygryzając wargę. Wyobrażał sobie wzrok swoich płonących z pożądania wielbicieli na własnych smukłych nogach i zgrabnym, jędrnym tyłku, dodatkowo podkreślonym przez czarne obcisłe bokserki.

http://media.tumblr.com/tumblr_lmcc4cu9S81qa0tjn.gif

W ogóle cała ta fabuła jest takim pięknym motylem ukrytych snów fangirl xD Spisaliście się na medal xD


Up on one roof.... that's practically a convention.
http://67.media.tumblr.com/ce97a659d30a78134f86331a284546a5/tumblr_inline_o8t9yz992r1rqyqrl_500.gif http://67.media.tumblr.com/d4afc684dff15311a36caaa86ec74b1a/tumblr_inline_o8tgb5oZuy1rqyqrl_500.gif
KARTA POSTACITELEFONRELACJEINFORMATOR
WYPOSAŻENIE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zulnicamazancowice.pun.pl www.aishwarya.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.eusiowy.pun.pl